Strony internetowe

Każda strona jest realizowana indywidualnie, więc koszt twojej strony może się różnić.

Wycena strony internetowej

Dodatkowe Usługi

Email

kontakt@iqter.pl

Telefon

(+48) 503 720 915

Facebook

@iQterpl

Moje inne usługi

Oprócz robieniem stron internetowych zajmuję się także innymi rzeczami. Chętnie pomogę w kupnie domeny do strony oraz postawieniem jej na hostingu.

 

Co dostaniesz gratis z każdą naszą stroną

  • Nowoczesny wygląd oraz funkcjonalność strony
  • Konkurencyjne ceny oraz szybki czas wykonania
  • Pomoc w doborze i kupnie hostingu
  • Podpięcie certyfikatu SSL (https) w cenie
  • Pomoc w przyszłym edytowaniu strony
  • Pomoc w zarejestrowaniu domeny (czyli nazwy twojej strony)

Etapy realizacji tworzenia strony internetowej

Krok 1

 

 

Instalacja wstępnej wersji strony na moim serwerze, czyli:

1. Instalacja najnowszej wersji WordPress i niezbędnych rozszerzeń. Po instalacji będziesz mógł samodzielnie zarządzać stroną, edytować treści, zmiana ilustracji albo dodawanie nowych podstron

2. Wdrożenie dostarczonych przez zleceniodawcę treści merytorycznych (tekst  + multimedia)

3. Przygotowanie responsywnej szaty graficznej dostosowanej do pracy także na urządzeniach mobilnych o różnej szerokości ekranu. Grafika dopasowana do tematu strony lub branży.

4. Sformatowanie (wkomponowanie) dostarczonych treści do grafiki strony

5. Konsultacje i wizualne doszlifowanie strony możliwie najbliżej potrzeb i wytycznych klienta (na tyle, na ile to będzie technicznie możliwe)
Strona na tym etapie będzie realizowana pod tymczasowym adresem www, a klient na bieżąco będzie mógł podglądać postępy prac.

 

 

Krok 2

Przeniesienie strony na hosting i domenę wskazany przez zleceniodawcę.

Koszt hostingu i domeny nie wchodzi w cenę realizacji strony. Jeśli klient nie ma jeszcze upatrzonego ani wykupionego żadnego hostingu to mogę służyć pomocą/konsultacją w wyborze usługi hostingowej, możliwie taniej a jednocześnie wystarczającej na potrzeby jakim ma sprostać stawiana strona.

Krok 3

Ostatnie poprawki 

Ostatnie poprawki  dopasowujące stronę do warunków konta hostingowego: wdrożenie zabezpieczeń antywłamaniowych, kopii awaryjnych bądź innych ważnych/ciekawych funkcji na ile będą takowe potrzebne. Czas realizacji sklepy i strony internetowe mniej więcej 10 ~ 20 dni od przyjęcia zlecenia. W cenie 4 tygodniowe wsparcie techniczne oraz instruktaż w postaci filmów i/lub konsultacji przez Discord lub inną aplikacje / tel. z zakresu samodzielnej edycji treści i zarządzania stroną (samodzielne dodawanie i edycja treści, edycja struktury menu, edycja galerii lub formularza kontaktowego)

 

 

Strona przyjazna użytkownikowi

Wszystkie strony są robione z myślą o funkcjonalności oraz intuicyjności. Staram się aby wszystko było ze sobą spójne oraz starannie dopasowane graficznie. Zobacz moje projekty i sam się przekonaj jak proste w obsłudze są moje strony ;p

Zdjęcja: designed by Vectorjuice – Freepik.com

 

Skip to content